ایلان ماسک برای افزایش قیمت تسلا توضیح می دهد

0
87
ایلان ماسک
ایلان ماسک

ایلان ماسک برای افزایش قیمت تسلا توضیح می دهد

 

قیمت خودروهای تسلا مدل 3 و مدل Y در حال افزایش است. در ماه may ، شرکت اتومبیل های الکتریکی برای چندمین بار در چند ماه گذشته قیمت ها را افزایش داد ، اما این شرکت درمورد آنچه که پشت این افزایش قیمت است سکوت کرده است.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا ، در توئیتی روز دوشنبه ، 31 may گفت که این افزایش ها به دلیل “عمده فشار صنعت زنجیره تامین به ویژه مواد اولیه” است . در تماس با سرمایه گذاران در ماه آوریل ، ماسک گفت که کمبود تراشه مشکلاتی را برای این شرکت ایجاد کرده است (همانطور که برای خودروسازان در سطح جهانی نیز ایجاد شده است).

افزایش قیمت تسلا در تمامی مدل ها :

افزایش های اخیر قیمت ها شاهد بوده اند ، به عنوان مثال ، تسلا مدل 3 Standard Range Plus از 39،490 دلار به 39،990 دلار و مدل 3 Long Range AWD از 48،490 $ به 48،990 $ افزایش یافته است. اما به خاطر داشته باشید که این افزایش ها فقط آخرین افزایش را نشان می دهد ، به این معنی که به عنوان مثال ، افزایش اخیر باعث شده است که مدل 3 استاندارد Range Plus ، بهترین قیمت تسلا ، در مدت زمان تنها سه ماه 3000 دلار افزایش یابد .

تسلا مدل Y Long Range AWD نیز اخیراً 500 دلار افزایش یافته و به 51،990 دلار رسیده است. توییت ماسک در پاسخ به پست یکی از ناظران ظاهراً ناراضی بود که گفت: “من واقعاً از مسیری که تسلا قصد دارد قیمت خودروها را افزایش دهد اما ویژگی هایی مانند کمر را برای مدل Y حذف کند ، خوشم نمی آید.” پشتیبانی کمری قابل تنظیم در صندلی ها می تواند به افزایش راحتی ، به خصوص در سفرهای طولانی تر کمک کند. اما در روزهای اخیر مشخص شد که تسلا این ویژگی را از صندلی مسافر مدل 3 و مدل Y حذف کرده است.

اصلاح محصولات به سبک ایلان ماسک :

در مورد این موضوع ، ماسک در همان توییت تایید کرد که این ویژگی که صندلی را به آرامی باد می کند ، از صندلی سرنشین جلو مدل 3 و مدل Y برداشته شد زیرا از آن به ندرت استفاده می شد.

“گزارش ها تقریباً هیچ استفاده ای نشان ندادند. ارزش هزینه / جرم برای هر کس که تقریباً هرگز استفاده نمی شود. » این افزایش قیمت البته برای کسانی که به دنبال تهیه یک وسیله نقلیه جدید تسلا هستند ، آزار دهنده خواهد بود ، به خصوص برای هر کسی که با دقت بودجه خود را برای خرید گران قیمت تنظیم کرده است.

و چه کسی می گوید که در ماه های آینده تعداد بیشتری وجود نخواهد داشت؟ اینکه آیا این شرکت قصد دارد پس از اتمام کامل مشکلات زنجیره تامین ، قیمت ها را کاهش دهد ، باید منتظر ماند.

مقاله قبلیرمز ارز چیا – چالشی در فضای ذخیره سازی
مقاله بعدیگروه Anonymous ایلان ماسک را تهدید کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید