گروه Anonymous ایلان ماسک را تهدید کرد.

گروه Anonymous ایلان ماسک را به خاطر به خطر انداختن زندگی هودلر های بیت کوین و تلاش برای کنترل شبکه بیت کوین تهدید کرد

0
74

تهدیدی به نفع بیت کوین و اقتصاد غیر متمرکز

گروه غیر مترکز Anonymous در ویدیویی پیامی را برای ایلان ماسک منتشر کرد که در آن ایلان ماسک را چیزی بیشتر از یک شخص ثروتمند خودشیفته نمیداند. این گروه مسائلی را روشن کرد که بیشتر مردم از آن بی خبر هستند ، از جمله اینکه ماسک چگونه با کارمندان خود رفتار می کند ، چگونه به محیط زیست آسیب می زند ، ثروت او از کجا آمده ، تسلا چگونه کسب درآمد می کند و تلاش های او برای متمرکز کردن و کنترل استخراج بیت کوین.

جنبش هکری و غیر متمرکز Anonymous جمعه یک ویدئو را به مدیر تسلا -ایلان ماسک- ارسال کرد، شروع این ویدیو با ترکیب جملات معروف همیشگی اینگونه آغاز میشود: سلام به شهروندان جهان، این پیامی از طرف Anonymous برای ایلان ماسک است.

ایلان ماسک چیزی بیش از یک شخص ثروتمند و خودشیفته و نیازمند توجه نیست

این ویدئو با توضیح علت محبوبیت ایلان ماسک آغاز می شود. این گروه توصیف کرد: “طی چندین سال گذشته شما یکی از محبوب ترین افراد در کلاس میلیاردر های مشهور بوده اید که بسیاری از ما را مشتاق زندگی در جهانی با اتومبیل های برقی و اکتشافات فضایی کرده اید

اما اخیرا تصویری که اخیرا از خود در اذهان ثبت کرده اید نشان از این است که شما هم یکی دیگر از ثروتمندان خودشیفته ای هستید که تشنه توجه است

آنها اظهار داشتند: “به نظر می رسد كه تلاش شما برای نجات جهان بیش از آنكه دغدغه واقعی برای نجات بشریت باشد ، ریشه در معرفی خود به عنوان یک ابر انسان و منجی جهان دارد.”

کارمندان ، کودکان خردسال و محیط زیست محلی از ایلان ماسک رنچ میبرند

Anonymous سپس تأکید کرد که عدم نگرانی ایلان ماسک برای بشریت “از مدت ها قبل برای کارکنان وی که سالها تحت فرمان او با شرایط غیرقابل تحمل روبرو بوده اند ، آشکار بوده است.

این گروه به مقاله ای در Observer با عنوان “ایلان ماسک – تسلا ،برای افزایش سود ، کارگران کارخانه را به مرز فشار می رساند” ارجاع دادند. این مقاله توضیح می دهد که “کارگران تسلا و مدافعان کارگران می گویند که این شرکت در پیگیری بی وقفه این تعداد شنیع ، سلامت و ایمنی کارگران خود را به خطر می اندازد.”

علاوه بر این، گروه Anonymous مقاله دیگری با عنوان “باتری های خون، باعث ثروت ایلان ماسک می شود” را اینطور توضیح داد :

همچنین برای کودکان خردسال که در معادن لیتیوم خارج از کشور شما کار می کنند ، آشکار است که این صنعت محیط محلی را از بین می برد.

گروه Anonymous ادامه داد: شما در مورد تمایل خود به کودتا برای نصب دیکتاتورها در مکانهایی که محصولات سمی شما استخراج میشود تا به امروز آزادانه عمل کرده اید .

این گروه با اشاره به مقاله ای تحت عنوان “ایلان ماسک خود را امپراتور مریخ میداند” اعلام کرد : تو حتی خود را زودتر از موعد امپراتور مریخ- جایی که مردم را برای مرگ میفرستی- خوانده ای.

مقاله قبلیایلان ماسک برای افزایش قیمت تسلا توضیح می دهد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید